KuCoin Yeni Metaverse Ofisini Bu Tarihte Açıyor!
July 26, 2022

Küresel bir kripto para borsası olan KuCoin, kısa süre önce geniş bir kitleye hitap eden bir metaverse olan Ertha ile resmi bir ortaklık yaptı. Bu ortaklığın bir parçası olarak, KuCoin ve Ertha, 28 Temmuz 2022‘de resmi olarak açılması planlanan metaverse ofisini ortaklaşa başlatacak. Bu, KuCoin’in Metaverse’deki varlığını genişletmesi için bir başka adımdır. Bu işte öncü olan KuCoin, geçtiğimiz yıl boyunca Metaverse’deki varlığını zaten kurmuştur.

İşbirliği, ilgili tarafların her ikisi için de doğru yönde atılmış bir adımdır.

Ertha için bu, gerçek dünya markasının Metaverse’lerine ilk başarılı entegrasyonunu temsil ediyor. KuCoin için bu, metaverse’ler için en uygun kripto para birimi değişimi olma yolundaki yolculuklarının hızlanmasını temsil ediyor.

İşbirliğinin başlamasıyla, Ertha’nın Erken Beta’sına giriş yapan oyuncular, son teknoloji ve tam işlevli bir KuCoin ofisi tarafından karşılanacak. Bu ofis, oyuncuların canlı piyasa çizelgelerini görmelerini ve birkaç saniye içinde ticarete başlamalarını sağlayacak!

Ertha Beta şu anda herkesin kullanımına açık ve oyunculara oyunun rol yapma ve oyun öğelerine daha derinlemesine bir bakış sağladı. Ertha kısa süre önce metaverse için hazır bir kimlik oluşturmak isteyen oyunculara çok sayıda ilginç seçenek sunan karakter oluşturma aracını tanıttı. Bu, Ertha’nın büyük bir metropol bölgesini keşfetmesine ek olarak.

Ertha’nın küresi, oyuncu nüfusu arasında yeni hükümetler, ekonomiler ve kırılgan ittifaklar kurmaya uygun, özenle inşa edilmiş ve karmaşık bir şekilde karmaşık bir oyun alanıdır. Metaverse, her biri kendi topraklarında gerçekleşen faaliyetlere dayalı olarak vergi, harç ve diğer masraflar şeklinde para üreten 350.000 ayrı arsadan oluşur. Oyuncuların rekabette bir adım önde olabilmeleri için üretim, ticaret ve finansal bütçeleri arasında bir denge kurmaları gerekiyor.

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.