KuCoin borsasının IGO dakikalar içinde tükendi
April 11, 2022

KuCoin IGO Pikaster’ın Origin Eggs ön satışının ilk turu dakikalar içinde tükendi. 3000 Original Mystery Eggs, saat 12’de hazır olduktan birkaç dakika sonra satışı tamamladı. Neyse ki, 15 Nisan günü saat 12:00 UTC’de her biri 60$’dan satışa sunulacak olan Pikaster 2. Tur Yumurtalarını almak için beyaz listeye katılmak için hala zamanınız var. Öyleyse, NFT oyuncak serisi ve oyna-kazan oyunu olan Pikaster IGO ile pazarın heyecanına daha yakından bakalım.

Pikaster: Nedir?

Her NFT’nin kendine özgü tasarımı ve yetenekleri vardır, bu da Pikaster’ı Pokemon’dan ilham alan bir oyna-kazan kart savaş oyunu yapar. Pikaster’daki çeşitli oyun türleri, oyuncuların ekosistemde yer alarak ödüller kazanmalarını sağlar.

PVP savaşları, PVE maceraları, Lonca Oyunu ve Özel hava oyunları, oyunculara sunulan seçeneklerden sadece birkaçıdır. Her oyun modunda token’leri oyuncular tarafından kazanılabilir.

MLS, SRBS ve RBS token’leri, Pikaster’ın üçlü token ekonomisini oluşturur. MLS (Metaland Shards), ekosistemin yönetim tokeni olarak hizmet eder ve işlemler için kullanılır. Pikaster oyununda sadece birkaç SRBS (Super Rare BallShared) bulunabilir. Ayrıca Pikaster’da oyunun standart yardımcı varlığı olan RBS (Nadir BallShares) vardır.

Oyuncu tarafından üç ila beş PoIkaster seçilebilir ve savaş alanına yerleştirilebilir. Başlangıçta, üç Pikaster kafa kafaya gidecek. Her seferinde bir Pikaster kontrolü ele alacak ve biri yenilene kadar savaşacak.

KuCoin borsasının  IGO dakikalar içinde tükendi
KuCoin borsasının IGO dakikalar içinde tükendi

Her oyuncu oyuna altı kart ve ayrıca rastgele çekilen üç kartla başlar. Her iki oyuncu da başlattığı anda savaş başlayacak.

Her kartta kullanmak için enerji puanlarına ihtiyaç duyan özel yetenekler olacak. Her turda, enerji seviyesi 1-2 puan artacak ve her oyuncunun kartlarının benzersiz yeteneklerini kullanarak çatışmanın sonucunu etkilemesine izin verecek.

Pikaster ve Axie Infinity’nin (AXS) birçok benzerliği var ve Pikaster benzer bir pazarı hedefliyor gibi görünüyor. NFT canavarları, Axie Infinity yaratıklarına çok benziyor, bu yüzden oyun yayınlandığında ve insanlar ondan ödüller kazanmaya başladığında Pikaster’ın çok başarılı olması şaşırtıcı değil.

Pikaster, Kucoin borsasının ilk Uluslararası Ağ Geçidi Organizasyonudur (IGO)

KuCoin’in IGO’su için ilk projesi olan Pikaster’ın seçilmesi son derece cesaret verici bir göstergedir. Beklendiği gibi, ön satışın ilk turundaki 3000 yumurta son derece hızlı bir şekilde tükendi ve hepsi bir saat içinde tükendi.

Pikaster IGO’ya katılmak için kullanıcıların beyaz listeye alınması gerekir. Bununla birlikte, kendinizi beyaz listeye eklemek bir esinti. gleam.io Pikaster kampanyası, kullanıcıların belirli sosyal medya işlerini gerçekleştirmelerini ve ardından beyaz listeye dahil edilmek üzere KuCoin UID’lerini sağlamalarını gerektirir.

KuCoin’in ilk IGO’suna katılmak istiyorsanız, ön satışın ilk turunu kaçırmış olsanız bile, white list’e kaydolmak ve ikinci turda beş adede kadar Pikaster yumurtası talep etmeye çalışmak için hala bol zamanınız var. 15 Nisan, 15:00’da yayınlanacak olan ön satışa hazır olun.

KuCoin borsasının IGO dakikalar içinde tükendi
KuCoin borsasının IGO dakikalar içinde tükendi

İkinci ön satış turunda, önceki turda her biri 30$ olan 3000 yumurtanın aksine, tanesi 60$ olan 15.000 yumurta olacak.

15 Nisan 15:00’da, müzayedelerin üçüncü turu müzayedede satılacak olan 10 ultra nadir evrimleşmiş Pikaster yumurtası içerecek.

Nadir bir Pikaster’ı elde etmek için, en yüksek teklifi veren onu elde edecek veya onu doğrudan almak için yüksek bir meblağ ödeyebilirsiniz.

İçerikler TwitterTelegramFacebook ve Mazz10.com‘da yayınlanmaktadır.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.