İşte en popüler Decentraland diyarları
February 2, 2022

Metaverse kripto projelerinde lider Decentraland (MANA), oyuncuların ziyaret edebileceği düzinelerce harika diyara sahip. Şu anda Decentraland’da ziyaret edilebilecek en popüler beş arsayı, mevcut kullanıcı sayısına göre en düşükten en yükseğe doğru sıralayalım.


casa ROUSTAN – 74 kişi

Decentraland’daki en popüler beşinci arsa, rahatlatıcı müzik ve kontrol edebileceğiniz birkaç NFT’ye sahip canlı sanal kulüp olan casa ROUSTAN.

Casa ROUSTAN’ı ziyaret ettiğimizde nispeten küçük bir alanda 74 kişiydi ve herkes ilginç kostümlerini sergiliyordu.

Bonus olarak, bir dizi platformda zıplamayı içeren kısa bir engelli parkuru tamamlayarak en yüksek aşamaya ulaşmayı başarıp başaramayacağınıza bakın.

Klasik bir hip-hop çalma listesi dinlemek ve giyilebilir cihazlarınızı sergilemek istiyorsanız, Casa ROUSTAN takılmak için harika bir yer.

İşte en popüler Decentraland diyarları

Golf Craft – 111 kişi

GolfCraft adasını ziyaret ederek mini golf oynayabilirsiniz. Oyuncular, deneyim ve puan kazanmak için ücretsiz bir mini eğitim oyunu yapabilirler. Yeterli puana sahip olduğunuzda, kullanıcılar daha fazla deneyim, elmas ve moda biletleri sağlayan rekabet modunu oynamaya başlayabilir.

Oyuncular, giyilebilir ürünler talep etmek için moda biletlerini kullanabilir ve altın kulüplerini yükseltmek için elmasları kullanabilirler. Her oyuncunun golf oynarken deneyim kazanır. Oyuncular yeni kulüp için yeterli deneyime ve elmasa sahip olduğunda, kullanıcılar onu yükseltebilir.

Yarışma modu için oyuncular rastgele atanan bir grubun parçası olacaklar. Tüm oyuncular oyunlarını bitirdiğinde bir sandık alacaksınız. Grupta ne kadar başarılı olduğunuza bağlı olarak, sandıktan bir elmas alma şansınız olacak.

Ek olarak, kullanıcılar sadece oyunda kalarak token toplayabilirler. Bu aralar, her 10 dakikada bir beş token alabilirsiniz.

İşte en popüler Decentraland diyarları

Genesis Plaza – 137 kişi

Decentraland’daki en popüler üçüncü yer Genesis Plaza, kullanıcıların Decentraland’e ilk katıldıklarında ışınlandıkları varsayılan merkezdir.

Genesis Plaza, oyuncuların dev girdaba atlayarak erişebilecekleri bir yeraltı lounge/bar alanına sahip karlı beyaz bir buluttan oluşur.

Plaza, Decentraland tarafından inşa edildi ve kullanıcıları meta evrene davet eden bir deneyim sunuyor.

WonderMine Crafting – 352 kişi

350’den fazla kişiyle Decentraland’daki en popüler ikinci yer WonderMine Crafting Game.

WonderMine Crafting Game, oyuncuların nadir mücevherler ve ganimet karşılığında meteor madenciliği yapmalarını sağlar. Oyuncular günde 100 ücretsiz token alır ve hemen madenciliğe başlayabilir.

Oyuncular ganimet madenciliği yaparken, giyilebilir ürünler üretmelerini sağlayan nadir değerli taşlar toplarlar. Meteorlar dakikada birkaç kez düşer ve bulunması zor değildir.

Meteor madenciliği için beş altın ve dayanıklılık maliyeti. Her meteor madenciliği yaptığınızda, Minecraft’a benzer şekilde, kazmanızdan bir miktar altın ve bir miktar dayanıklılık düşer. Bazen bir meteor sizi oldukça fazla altınla ödüllendirebilir, ancak genellikle ilk madencilik ücretini karşılamaya yetmez.

Kullanıcılar ayrıca daha yüksek verimlilik ve daha yüksek nadir ödüller alma şansı karşılığında kazmalarını yükseltebilirler. Kullanıcılar yeterli öğeye sahip olduklarında, diğer Decentraland üyelerine göstermek için giyilebilir ürünler üretebilirler.

Kullanıcıların basabileceği çeşitli giyilebilir cihazlar vardır, bazıları madencilik sırasında %2-3’lük bir para basma bonusu sağlar. Wonder Mine Crafting, özellikle madencilik ücretsiz olduğu ve herhangi bir yatırım gerektirmediği için kontrol edilmesi gereken bir zorunluluktur.

DG’s ICE Poker – 384 kişi

380’den fazla kişinin yazı yazmasıyla en popüler yer Decentral Games’in ICE Poker salonuydu.

Salon, kurbağa krupiyesi Pepe’nin bulunduğu on Texas Hold’em masasından ve altı oyun alanından oluşur.

Kullanıcıların oynaması ücretsiz ICE poker masalarında oturmak için giyilebilir bir ICE takması gerektiğini unutmayın. Bunlar, Decentral Games’in ICE koleksiyonundan NFT’ler. Kullanıcıların oyna-kazan masalarının keyfini çıkarmasını sağlayan en düşük fiyatlı NFT, şu anda 1,12 ETH’ye mal oluyor.

Açıklama: Bu ticaret veya yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir kripto para birimi satın almadan önce daima araştırmanızı yapın.

Twitter