Muhtemelen Gözden Kaçırdığınız Dizi ve Film Önerileri
July 14, 2021

Fırsat buldukça ekran karşısında vakit geçirmeyi sevenlerin gözden kaçırmış olabileceği 7 Netflix filmini inceliyoruz. Listede farklı konulardan filmler bulabilirsiniz. Filmlere ulaşmak içinde görsellerin veya başlıkları kullanabilirsiniz. Daha fazla dizi ve film önerileri için ana sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.

Netflix Dizi ve Film Önerileri, İlk Sırada: Önce Babamı Öldürdüler

Yönetmenliğini Angelina Jolie’nin yaptığı ve LoungUng’un aynı adı taşıyan kitabından uyarlanan biyografi türündeki tarihi gerilim filmidir. Kızıl Kmerlerin Kamboçya’daki ani yükselişi ve korkunç yönetimi sırasında, 5 yaşında bir kız yürek burkan bir hayatta kalma savaşı verir.

IMBD:7.2

Netflix Dizi ve Film Önerileri, İkinci Sırada: The Irıshman

Yönetmenliğini Martin Scorsese’nin gerçekleştirdiği ve senaryosu Steven Zaillian tarafından yazılan Amerika Birleşik Devletleri yapımı biyografik suç filmi. Charles Brandt’ın I HeardYou Paint Houses adlı kitabından uyarlanan filmin oyuncu kadrosunda Robert De Niro, Al Pacino, Joe Pesci, AnnaPaquin, BobbyCannavale, HarveyKeitel ve Ray Romano yer alıyor. Martin Scorsese’nin büyük ilgi gören bu filminde tetikçi Frank Sheeran, Bufalino suç ailesinin sadık bir üyesi olarak sakladığı sırları anımsıyor.

IMBD:7.8

Netflix Dizi ve Film Önerileri, Üçüncü sırada: PK

2014 yapımı bilim kurgu ve komedi filmidir. Yönetmenliği RajkumarHirani, yapımı Hirani ve VidhuVinodChopra, yazarlığı ise Hirani ve AbhijatJoshi tarafından yapılan bir Hint filmidir. Dünya’da mahsur kalan naif bir uzaylıya evinin yolunu bulması için dua etmesi söylenir. Uzaylının Tanrı’yı arayışı ise dinlerdeki kör inancın saçmalığını ortaya koyar.

IMBD:8.1

Beasts of No Nation

Muhtemelen Gözden Kaçırdığınız Dizi ve Film Önerileri

Beasts of No NationCaryJojiFukunaga’nın yazıp yönettiği savaş dram filmi. Ailesi iç savaş yüzünden paramparça olan Batı Afrikalı bir çocuk, paralı askerler birliğine katılmak zorunda kalır. O artık bir çocuk askerdir.

IMBD:7.7

Upgrade

Upgrade yönetmenliğini ve senaristliğini LeighWhannell’in üstlendiği, 2018 tarihli ve Avustralya yapımı siberpunk, bilim kurgu, aksiyon ve gerilim temalı filmdir. Başrollerinde Logan Marshall-Green, Simon Maiden, BettyGabriel ve Harrison Aksi yer alır.Feci bir gasp olayı sonrası felç kalan bir adama, vücudunu kontrol etmesine ve intikamını almasına olanak tanıyan bir bilgisayar çipi takılır.

IMBD:7,5

Mirage

Muhtemelen Gözden Kaçırdığınız Dizi ve Film Önerileri

Fırtına Anı, OriolPaulo’nun yazıp yönettiği ve Adriana Ugarte’nin başrol oynadığı 2018 gizem – dram filmidir.Beyin yakan filmlerden birisi, zaman kavramını ele alan aşırı sürükleyici hiç sıkılmadan izleyeceğiniz bir film kesinlikle izleyin.

IMBD:8.6

Coach Carter

Muhtemelen Gözden Kaçırdığınız Dizi ve Film Önerileri

Başrolünde Samuel L. Jackson’ın oynadığı ve Thomas Carter’ın yönettiği 2005 Amerikan biyografik genç spor drama filmidir.Yenilgisiz takımının tamamını düşük notları yüzünden yedek kulübesinde tuttuğu için gazetelere çıkarak hem övgü hem de eleştiri alan basketbol koçu Ken Carter’ın öyküsü.

IMBD:7.3

Twitter ve Facebook adreslerimizi farklı içerikler için takip edebilirsiniz.