Google Ödüllü Anket Doldurarak Para Kazanma
June 23, 2021

İnternet üzerinden bir çok ek gelir elde edebileceğiniz gibi Google Anket(Google Forms) üzerinden de para kazanabilirsiniz. Google ödüllü anketleri ile piyasa araştırması yapmak isteyen müşterileri ile cevaplamak ve para kazanmak isteyen katılımcıları buluşturmaktadır. Tabi ki, bildiğimiz pek çok ek gelir kaynaklarına nazaran anketlerin arkasında Google’ın olması hem güvenli hemde sorunsuz para kazanılmasını sağlamaktadır. Ödüllü anketler Play Store veya App Store üzerinden indirip hızlı bir şekilde üye olup kullanabileceğiniz uygulamalardır. Google ‘dan ödüllü anket doldurarak para kazanma sorusuna görsellerle ve açıklamalarla beraber başlayalım. Öncelikle kazandığınız paraların banka hesabınıza geçmeyeceğini bilmelisiniz. Eğer freelancer olarak para kazanmak istiyorsanız Bionluk’tan para kazanmak ve Bionluk tarzı siteler yazımızı okuyabilirsiniz. Google ödüllü anketler ile Play Store üzerindeki uygulamaları satın alabilirsiniz. Eğer eğitim ve oyun gibi ihtiyaçlarınız için para harcıyorsanız, ödüllü anketler bu konuda sizi yardımcı olacaktır. Öncelikle:

Google Forms (Anket) Nedir?

Google Formlar, kısaca çeşitli konularda, temalarda ve türlerde hazırladığınız soruların, hedef kitlelere hızlıca ulaşabileceği ve cevap bulabileceğiniz güvenilir ortamı sağlamaktadır. Katılımcılar anketleri doldurarak para kazandıkları gibi ücret karşılığında sorularına cevap bulabilirler. Google Forms ‘un buradaki artısı, istediğiniz kriterlerdeki katılımcılara rahatça ulaşabilmenizden kaynaklanmaktadır.

Oluşturulan bu ortam sayesinde bizlerde uygun kriterde olduğumuz soruları cevaplayarak aylık 10- 100 TL arasında ek gelir elde edebiliriz. Bunun için öncelikle akıllı telefonumuza Google Ödüllü Anketler uygulamasını indirmeliyiz. Aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Google Ödüllü Anket Doldurarak Para Kazanma

Google Anket Yap Para Kazan

Aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • Öncelikle akıllı telefon üzerinden buraya tıklayarak Google Play Store’dan Google Ödüllü Anketi İndirin.
Google Ödüllü Anket Doldurarak Para Kazanma
  • Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra bir e-posta adresi ile giriş yapmalısınız. Giriş aşaması oturum açtık sonra uygulamanın size yönlendirdiği açıklamaların ardından tamamlanmaktadır.
Google Ödüllü Anket Doldurarak Para Kazanma

Google Ödüllü Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket kriterlerinin belirlenmesi için size yöneltilen soruları doğru şekilde cevaplamalısınız. Ardından Google Ödüllü Anketler üzerinden anketleri doldurarak aşağıdaki görselde görüldüğü gibi ek gelir elde edebilirsiniz.

Son ve en önemli olarak kazandığınız paralarla Google Play Store üzerinden eğitiminiz için para harcayabilirsiniz. Bir çok kitap ve benzeri uygulama Play Store’da buradan kazanabileceğiniz miktarların karşılayabileceği oranda satılmaktadır.