Galaxy Fight Club
August 12, 2022

Galaxy Fight Club, oyuncuların savaşabileceği, kazanabileceği ve Ethereum ve NFT’ler toplayabileceği bir PvP MOBA oyunudur. Galaxy Fight Club (GFC) sadece bir avatar projesi değil, diğer tüm farklı avatar koleksiyonlarını tek bir platformda bir araya getiren gerçek zamanlı bir MOBA oyunudur.

Nasıl para kazanırım?

Oyun içinde kazanmanın ana yolu, oyunları kazanarak ganimet kutusu anahtarları elde etmektir. 3 farklı anahtar türü vardır ve her birinin günlük bir limiti/sınır vardır, bu anahtarlar GCOIN ile birleşerek ganimet kutularını açarak farklı öğeler elde edebilirsiniz. Ya da ikincil piyasada, bunları açmak isteyenler için bağımsız NFT’ler olarak satabilirsiniz.

Fight Club Galaxy diğer oyunlardan nasıl ayrılıyor?

Farklı IP adreslerinden karakterleriniz varsa, örneğin Mario ile savaşmak için Pikachu’yu seçebilirsiniz. Galaxy Fight Club’ın misyonu, NFT evreni için farklı koleksiyonlardan farklı IP adreslerinin anlamlı bir şekilde etkileşime girebileceği bir çapraz IP oyun platformu yaratmaktır.

Fight Club Galaxy karakterleri ve savaş mekanikleri

Dövüşçüler oyunun temelini oluşturuyor.

Aşağıda resim buna 2 örnek gösteriyor. Her koleksiyonda her benzersiz özelliğin yaratılmasını gerekiyor. Bu nedenle karakter geliştirmek çok emek isteyen uzun bir süreç. İlk oyun sürümünde her NFT için benzersiz bir oyun içi karakter olmayacak. Bunun yerine ırk/ kürk/tür olacak.

Bu arada, Fight Club Galaxy’ın karakterleri Bored Apes NFT’leri entegredir. White paper’da yer alan açıklamalar:

Her koleksiyondaki her benzersiz NFT için benzersiz bir oyun içi karaktere sahip olmak için çalışacağız, örneğin BAYC için 10.000 benzersiz oyun içi karakter olacak, her oyun içi karakter yalnızca karşılık gelen NFT’leriyle açılabilir.

Geliştirici blogu özeti (8 Ağustos 2022)

a) Oyun ve Web 3 Geliştirme

  • Artık engellerin üzerinden atlama yeteneği, daha fazla AOE saldırısı ve can çalma yeteneği gibi oyundaki eğlenceyi ve stratejinin önemini artırmak için birçok yeni mekanik tanıtan büyük güncelleme
  • P2E yolda, P2E’den önce Seviye Ödül Sistemini ve 2. Nesil savaşçıların entegrasyonunu entegre etmek isteyen oyun stüdyosu, stüdyonun geri kalanı yeni ortakları entegre etmeye devam ederken dahili testlerin önümüzdeki hafta başlaması bekleniyor.
  • Ekip, GCOIN iddiasını rahatsız eden sorunların farkında ve bunları düzeltmek için aktif olarak çalışıyor. İyi haber şu ki, bunun esas olarak bir trafik artışı ve yeni hesaplar (son 2 haftada 20 binden fazla yeni hesap) açılması nedeniyle oluyor, ki bunun sadece loncalardan geldiğini tahmin edebiliyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni bir bağımsız GCOIN talep sayfası şeklinde kısa vadeli bir çözüm sunacağız.

Fight Club Galaxy sosyal medya ve iletişim

Twitter, Instagram, Medium, Discord, Telegram

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.