Gala Chain test oyunu Town Crush ile tanışın
April 12, 2022

Town Crush bir hafta önce yayınlandığında, Gala Games yeni Gala Chain’i test ediyordu. Oyunu oynamak ücretsiz ve tüm Gala kullanıcılarına açık. Gala Games, yeni blok zincirini test etmek için tasarlandı.

Town Crush’ın Candy Crush’ın doğrudan bir kopyası olduğu inkar edilemez. Aynı türden üç şeyi eşleştirerek mümkün olduğunca çok puan kazanılabilir. Hasatlar, meyveler ve hatta benzersiz ekipman ve yapılar gibi Town Star’dan öğeler dahildir..

Yaratıcılar kaç tane olduğunu söylemese de, seviyeler oyunun bir parçasıdır. Blok gezgini kullandığınız sürece Gala Chain’deki tüm hareketleri takip edebilirsiniz.

Town Crush tarafından kullanılan “TEST” token, gerçek bir on-chain token’idir. Kripto para birimi için merkezi olmayan borsa tanımlanmamıştır ve herhangi bir parasal değeri yoktur. Bu tek adımlı bir işlemdir ve daha fazla adım gerekmez.

Tamamladığınız her seviye için, hedeflerinizi daha hızlı gerçekleştirmenize yardımcı olacak yeni hayatlar veya “bombalar” satın almak için kullanılabilecek TEST toplayacaksınız.

Oyun sadece Gala Chain için bir test olarak tasarlandığından, Gala Games bunun bitmiş bir ürün olmadığını açıkça belirtti. Gerçekten gerekenden daha fazla eylem yaparak zincire mümkün olduğunca fazla yük bindirmek için yapılmıştır.

Oyunun birincil amacı, halka açıklanmadan önce zincirin tüm zayıf yönlerini ortaya çıkarmaktır. Hata bulmak teşvik edilir, ancak ödüllendirilmez. Bir hata ödül ödeme planı, yetkin QA test uzmanlarını oyuna çekmiş olabilir, bu ilginç bir karardır.

Ansiklopedide listelenmiştir. Project GYRI söz konusu olduğunda, Gala Games ekibi adını henüz doğrulamadı. Gala Chain ile ilgili daha önceki parçamız Gala Games’in fikirlerini daha ayrıntılı olarak açıklıyor.

Town Crush nedir ve nasıl oynarım?

Gala Chain test oyunu Town Crush ile tanışın

Oyunu oynayabilmek için öncelikle bir Gala Games hesabı açmanız gerekmektedir. Herkes kayıt olabilir ve işlem ücretsizdir.

Gala ile bir hesap oluşturduğunuzda, tüm oyunlarına erişim ve bekleme listesine katılma olanağına sahipsiniz. Şimdilik sadece Town Star mevcut; diğer oyunlar henüz piyasaya sürülmedi.

En iddialı açık RPG projeleri olan Mirandus gibi olası oyunlar için NFT’ler piyasadan satın alınabilir.

Ve işte içinde bulunduğunuz şeyin bir tadı:

Sadeliğine rağmen, bu Candy Crush klonu oynamak için sorunsuzdur ve oyuncuları bağımlı kılmak için gerekli tüm unsurlara sahiptir.

Gala Games, tamamen ücretsiz olduğu ve herhangi bir benzin masrafı ödemenize gerek olmadığı için başlamak için harika bir yerdir. Sistem hala beta testi aşamasındayken, elinizde herhangi bir $GALA veya başka token bulundurmanıza veya MetaMask gibi bir web cüzdanı kullanmanıza gerek yoktur. Karşılığında hiçbir şey alamasanız bile, erken evlat edinen biri olmak genellikle bir artıdır. Geçmişte, testçiler ödül olarak gerçek token’ler veya NFT’ler aldı. Buradan bir Gala hesabına kaydolabilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz!

İçerikler TwitterTelegramFacebook ve Mazz10.com‘da yayınlanmaktadır.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.