May 13, 2021

Öncelikle az çok Netflix veya Amazon takipçisi iseniz Exxen güzel mi sorusuna farklı yönlerden yaklaşabiliriz. Amazon, Netflix veya Disney+ gibi platformlar yüksek bütçeli içeriklere sahip köklü platformlar. Exxen bu konuda 2021 yılında aramıza katılması nedeni ile yeterince kök salmış durumda değil. Ancak diğer platformlar üzerinde bulunmayan bir kaç özellik Exxen Tv ‘nin temek özellikleri arasında yer alıyor.

İlk başta Exxen Tv satın alanların veya merak edip izleyenlerin pek çoğu Youtube ve farklı sosyal medya platformları üzerinde hatırı sayılır takipçiye sahip olan fenomenlerin içerikleri doğrultusunda Exxen Tv ‘ye giriş yaptılar. Sonuç olarak Exxen üzerinde daha adını Türkiye’ye duyurmuş yenilikçi bir proje bulunmuyor. Zaten Acun Ilıcalı’nın da bizzat aktardığı üzere Acun Medya ekibi çok kısa bir süre içerisinde platformu hazır hale getirmiş. Bu nedenle ilk aylarda platformda büyük sıkıntılarda yaşandı. Belki karşılaştığınız üzere oturum açma ve sonrasında izleme sırasında sıkça tıkanmalar meydana geliyordu. Bu nedenle Twitter üzerinde Exxen Tv büyük eleştiri konusu da olmuştu.

Bu konu sıkıntının ana sebebi Acun ‘un açıkladığı üzere 2021’e Exxen ile beraber girmek adına, çok büyük bir iş imkansız denebilecek bir süre içerisinde tamamlanmış. Sonuç olarak ilk günlerde tolere edilebilecek küçük sıkıntılar yaşandı.

Şimdi Exxen Tv sıkıntısız bir şekilde izlenebiliyor. Bu konuda kullanıcılar herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmıyorlar. Dolayısıyla artık Exxen Tv için içeriklerin kalitesini konuşma zamanı geldi.

Exxen güzel mi?

Uzun yıllardır alışıla gelen Netflix rahatlığa artık tüm platformlarda bulunuyor. Netflix ile beraber dizi ve film izlemek artık bir kültür ve sosyal bir konu haline geldi. Bu nedenle platformlar artık daha önce yapılmayan konulara da barmak basmak istiyor. Özellikle belgeseller online dizi ve film izleme platformlarının en güncel ve takip edilen konuları. Exxen Tv’de bu konuda Türk kültürüne ve tarihine uygun olarak içeriklerini bizlere sunmuş durumda.

Kaliteli içerik konusunda O Ses Rap ve Konuşanlar gibi daha öncesinde milyonların onayın geçmiş içerikler bulunuyor. Bu nedenle kaliteli mi? Sorusu öncelikle konunun veya formatın işlenişi ve bütçe ile ölçülmeli. Zira Konuşanlar ‘ın kalitesini ölçmek için pek çok kriteri bükmek gerekiyor. Bütçe olarak ayrılabilen bütçe ilk yıllar ve kalite ihtiyacı için normal bir seviyede gelecek dönemlerde Acun Ilıcalı dünyaya Türkiye’den çıkma bir içeriği tanıtmak adına çalışmalarını yürütüyor.

Exxen Tv’de Neler Var?

Exxen’de Youtuber’ların ve Televizyonların sevilen simalarının içerikleri bulunuyor desek kısıca özetlemiş oluruz. Aslında Acun Ilıcalı kariyerinin ilk yıllarından bu yana benzer bir strateji kullanarak, sevilen veya sevilebilecek karakterler üzerinden ilerlemeyi seviyor. Bu nedenle yeni dijital platformda da bunları görebilirsiniz.

Konuyu daha fazla dağıtmadan kabaca Exxen Tv üzerinde bulabileceğiniz içeriklere bir göz atalım.

  • Özgün içerikleri ile YouTube üzerinde beğenilen ve izlenen formatları.
  • Netflix ‘ten aşina olduğumuz güncel veya tarihi konulara değinen ilgi çekici belgeselleri.
  • Popüler Türk oyuncuların bulunduğu diziler ve filmler.
  • Her Türk çocuğunun bildiği Sihirli Annem dizisinin yeni versiyonunu.
  • Ve son olarak Tv8 üzerinde rekorlar kıran formatların Exxen Tv’ye özel hallerini bulabilirsiniz.

Exxen Tv Neler İzleyebilirim?

Yukarıda ki kategorilerden keyifle izlenebilecek pek çok içerik bulunmaktadır. Yazının devamında izleyebileceğiniz Exxen Tv dizi, film ve belgesellerine göz atacağız. İçerikleri başlıkların veya görsellerin üzerine tıklayarak Exxen’in orijinal sitesinde inceleye bilirsiniz. Hızlıca Başlayalım:

Konuşanlar

Exxen güzel mi?

Hasan Can Kaya’nın yıldızının parladığı Konuşanlar programının devamını Exxen Tv üzerinde bulabilirsiniz. Zaten Exxen’i Exxen yapan en önemli transferler arasında yer alıyor. Eski tadın aynı şekilde devam ettiği format, konuklarla ve instagram incelemeleri ile renklendirilmiş. Ek olarak Yotube üzerinde de her bölüme ait kısa içerikler yayınlanıyor.

O Ses Türkiye Rap

Exxen güzel mi?

Eypio, Hadise, Mera ve Murda ile beraber izleyicisi ile buluşan O Ses Türkiye formatı Exxen için rap kategorisi üzerine kurulmuş. Son dönemlerin en çok dinlenen müzik türü Rap, format üzerinde renkli yarışmacılar ve hip hop kültürü ile eğlenceli bir atmosfer sunuyor. Aynı zamanda yarışmacıları karşılan isimde rap dünyasından Heja. Eğlence arayan ve rap severler için takip edilebilecek bir format.

Exxen güzel mi?

Tosuncuk

Exxen güzel mi?

Tosuncuk ‘ta belgesel tadında izlenebilecek içerikler arasında. Bildiğiniz üzerine çiftlik bank Türkiye’de pek çok yatırımcının dolandırılması ile sonuçlandı. İçerikte perde arkası ve detaylarını net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bu konuda gerçekten başarılı bir iş çıkarılmış. Exxen güzel mi? Soruna cevap olarak izlenecek içerikler arasında Tosuncuk izlenebilecek isimler arasında yer alıyor.

Bundan sonraki listemiz için ayrı ve detaylı bir yazı oluşturacağız. Bizleri sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz. Tekrar görüşmek üzere…

Twitter ve Facebook Adresimiz

Bedava Exxen nasıl izlenir? Bedava Exxen izlemenin yolları

UZAKTAN EĞİTİM ARAÇLARI