Equilibrium Games (EQ) nedir?
January 30, 2022

Equilibrium Games (EQ), 27 Ağustos 2021’de piyasaya sürülen blok zincir (blockchain) teknolojisini kullanırken bir sonraki büyük MMO’yu inşa etmek isteyen bir metaverse coin.

EQ kripto para birimi sanal dünyada oyun oynayarak elde edilebilir ve NFT’ler, araziler ve Equilibriumn ekosisteminin içindeki ve dışındaki diğer hizmetleri satın almak için kullanılır.

Diğer metaverse coin oyunları gibi, Equilibrium Games (EQ) de oyuncuları ekosistemlerine katılmaya teşvik etmek için bir oyna-kazan modeli sunuyor.

Equilibrium’un ilk oyunu, şu anda geliştirilmekte olan bir prestij sistemine sahip MMO-RPG oyunu olan World of Equilibrium olarak adlandırılıyor. Oyun, başlangıç ​​olarak Windows’ta mevcut olacak ve arazilerin ve binaların kozmetik öğelerinin mülkiyeti için NFT’leri kullanacak.

Ekip yeni yılda World of Equilibrium’un oynanışını gösteren bir YouTube videosu yayınladı:

Equilibrium Games (EQ) nasıl satın alınılır?

Oyuna başlamak için gerekli kripto para EQ, Bitrue ve Bitmart borsaları üzerinde satın alınabilir.

Metaverse yatırımı yapan oyun şirketleri

Epic Games. Geçen yıl Fortnite’ta, Ariana Grande ve Travis Scott gibi isimlerin konserleri, film fragmanları ve müzik lansmanları ve hatta Martin Luther King Jr.’ın 1963 tarihli tarihi “Bir Rüyam Var” konuşması yeniden canlandırıldı. MetaHuman Creator ile fotogerçekçi dijital insanlarda geliştiriyor, bu da gelecekteki açık dünya oyunlarında dijital ikizinizi nasıl özelleştireceğiniz olabilir.

Minecraft. Çocuklar tarafından sevilen bir başka metaverse Microsoft’a ait Minecraft, esasen oyuncuların kendi dijital karakterlerini yaratabilecekleri ve istedikleri her şeyi inşa edebilecekleri Legos’un dijital eşdeğeridir. Ağustos ayı itibariyle Minecraft, 140 milyondan fazla aylık aktif kullanıcıya sahip. Pandemi sırasında, sanal bağlantılara daha fazla güvenmek zorunda kalan çocuklar arasında popülaritesi patladı.

Twitter