İşte En Popüler Trenyol VR Gözlükleri
December 22, 2021

Sanal gerçeklik gözlükleri hayatımızın bir parçası olmaya hazırlanıyor, hatta teknoloji devi Apple bile hazırlıklara başladı. Sanılanın aksine bu gözlükler yüksek fiyatlara satılmıyor, ancak bir akıllı telefon şart. Muhtemelen daha önce görmüş olabileceğiniz ve artık sokakta bile satılan aşağıdaki VR BOX gözlüklerinin fiyatı 55 TL’den başlıyor. Bu yazıda, Türkiye’nin e-ticaret devi Trendyol üzerinde en çok satılan 6 VR gözlüğü listeliyoruz. Listede hemen incelemek için ürünlerin linklerini bulabilirsiniz.

VR Box Sanal Gerçeklik Gözlüğü 3.0

VR Box markası, oldukça uygun fiyatıyla her mağazada bulabileceğiniz, tüm akıllı telefonlar ile uyumlu sanal gerçeklik gözlükleri üretiyor. Ürünün Trendyol fiyatı 56.90 TL’dir (22.12.2021). Üründen en fazla iki adet sipariş verebilirsiniz. VR Box Sanal Gerçeklik Gözlüğü 3.0’ın Trendyol puanı 3.3. Üründe oyun veya video içinde harekete edebileceğiniz kumanda bulunmuyor. Bunun için sanal dünyada hareket etmek etme özelliği kazanabileceğiniz sıradaki gözlükle devam edelim.

Ürünün trend yol linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Vr Box 3D Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kumandalı VRBOX (Trendyol)

Yukarıdaki ürünle VR uyumlu manzaraların tadını çıkarabilirsiniz ancak hareket etmek mümkün değil. Bu nedenle, yine VR BOX markasından, ek 30 TL gibi bir ücretle aynı ürünün kumandalı versiyonunu satın alabilirsiniz. Eğer VR oyunlar oynamak istiyorsanız “Vr Box Kumandalı” gereklidir. Ürünün Trendyol linkine buradan ulaşabilirsiniz.

İşte En Popüler Trenyol VR Gözlükleri

Oculus Quest 2 128gb All-ın-one Vr Sanal Gerçeklik Gözlüğü (oculusquest128gb)

Oculus Quest 2 yüksek bütçeli, ancak tam bir sanal gerçeklik deneyimi arayanların en çok tercih ettiği üründür. Trendyol puanı ise 4.8. Ürünün özelliklerine kısaca göz atalım:

  • Baş ve el takibi yapabiliyor
  • 4 adet takip kamerası mevcut
  • Göz bebeği ve lens mesafesi ayarlanabiliyor
  • Ekran tipi LCS ve çözünürlük 3664×1920
  • İşlemci: Adreno 650
  • İşletim Sistemi: Android 10
  • Hoparlörü ve mikrofonu da bulunuyor

Oculus Quest 2’nin Trendyol fiyatı 9.214,05 TL. Ürünün Trendyol linkine buradan ulaşabilirsiniz. Ürün incelemesi için aşağıdaki videoya göz atın.

Vr Shinecon 3d 720° Panoromik Sanal Gerçeklik Gözlüğü (Trendyol)

Sırada, ilk incelediğimiz ürün VR Box’a uygun fiyatı ve kalitesiyle yüksek bütçeli bir alternatif olan Vr Shinecon sanal gerçeklik gözlüğünü inceliyoruz. Vr Shinecon’da Trendyol’da en çok satanlar arasında. Ürünün Trendyol puanı 3.6 ve fiyatı 140,22 TL. Bu üründe de oyun içinde hareket etmek için kumanda bulunmuyor. Ancak hafifliği ve tasarımı nedeniyle tercih edebilirsiniz. Link burada.

İşte En Popüler Trenyol VR Gözlükleri

Samsung Gear VR Sanal Gerçeklik Gözlüğü (SM-R323 r323-siyah)

Trendyol’da en çok satıla VR gözlükler arasında Samsung’un 2016 yılına piyasa sürdüğü SM-R323 modeli de mevcut. Ürünün Trendyol puanı 3.8 ve fiyatı 399 TL. Oyun içinde hareket etmek için kumandası bulunmuyor, ancak USB girişi nedeniyle yüksek kalitede indirilen videolar izlenebilir. Ürünün Trendyol linki burada.

İşte En Popüler Trenyol VR Gözlükleri

Kakusan Sanal Gerçeklik Gözlüğü

Trendyol’da en çok satılan sanal gerçeklik gözlüklerinden Vr Shinecon VR Box, 332,40 TL fiyatıyla kulaklık donanımlı bir üründe sunuyor. Fiyatı 332,40 TL ve ürün değerlendirme puanı 4.0. Sadece görsel değil kaliteli bir ses deneyimi de arıyorsanız Vr Shinecon’ın bu ürününü inceleyebilirsiniz. Trendyol linki burada.

İşte En Popüler Trenyol VR Gözlükleri

‘Twitter’ ve ‘Facebook’ Adreslerimiz.