En İyi Diyet Uygulamaları iPhone
April 24, 2021

En iyi diyet uygulamaları iPhone için kısa bir liste hazırladık. Diğer pek çok alışkanlığımızda gerçekleştiği gibi yeme içme alışkanlıklarımızda da büyük ölçüde akıllı telefon uygulamalarından yararlanmaktayız. Çünkü uygulamaların kullanımı çok basit ve pek çok işlevi yerine getirebiliyor. Örnek verecek olursak aylık diyet programları diyetisyenler tarafından akıllı telefon uygulamarına yüklenerek, kullanıcıların bu programları kolay bir şekilde etmesini sağlayabilir. Birde alarm özelliği büyük bir avantaj sağlıyor. Bu sayede her saat için ne tüketeceğinizi düşünmeniz gerekmiyor. Uygulamalar belirlenen vakitlerde sizlere yardımcı olabilir?

Diyet Uygulamaları Ne İşe Yarar?

Diyet uygulamalarına beslenme programınızı girerek size asistanlık etmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede hafta başlarında haftalık olarak listeye eklenen program, uzun bir zaman boyunca sizleri gerektiği şekilde yönlendirebilir. Aynı zamanda uygulamalar kalori ve gelişim gibi ince hesaplamalarıda yapabiliyor. Bu sayede gelişminizi ve ne kadar kalor haradığınız görebiliyorsunuz.

Aslın bu konuda başka birsinin yardımından daha etikililer. Gerektiği vakitlerde çalan adımlara ayak uydurmanız halinde büyük bir disiplin elde etmiş oluyorsunuz.

Diyet Uygulamaları Ücretli Mi?

Bazı uygulamalar ücretli hizmet verirken bazıları tamamen ücretsizdir. ÜCretli uygulamalar farklı özellikler sunarak, ek özellikler sağlar. Bu sayede profesyonel kullanım için tercih edilebilir. Fakat ücretsiz olarak kullanılıp, etkili sonuçlar alınabilecek ugulamalarda bulunmaktadır.

En İyi Diyet Uygulamaları iPhone

FatScreet Uygulaması

Uygulama Apple Store üzerinden indirilebilir. Sadece 54 MB yer kaplamaktadır. Yiyecekler ve içeçeklerin kalorilerini hesaplayabilir ve program yapabilirsiniz. İndirilmesi ve kurulması basit bir uygulamadır. Hızlı bir şekilde diyet uygulamaya başlamak isteyenler için kullanılabilecek uygulamalar arasındadır.

FiYATI : ÜCRETSİZ

https://apps.apple.com/tr/app/fatsecret-kalori-sayacı/id347184248?l=tr

FatSecret Kalori Sayacı Nedir, Nasıl Kullanılır? | Binkelam

Better Me

Tıpkı diğer örnekleri gibi Better Me’de ortalama olarak benzer işlevlere sahiptir. Aylık oalrak programlar hazırlanabilir. Hangi ögünlerde ne yeneceği ve ne zaman yeneceği uygulamaya işlenerek program ayarlanmış olur. Videolar eşliğindede egzersiz seçenekleri bulmak mümkün. Ayrıca adım sayar ve su takipçisi gibi özelliklere sahiptir.

BetterMe | Health & Fitness Apps

En İyi Diyet Uygulamaları iPhone: HabitMinder

HabitMinder bir alışkanlık hatırlatıcıdır. Uygulama üzerinden yürüyüş, su içme ve egzersiz gibi seçenekler bulunmaktadır. Ücretsiz olarak Apple Store üzeridnen indirilebilir. Diyet uygulamaya entegre edilereki dilendiği şekilde kullanılır. Ek olara popüler ve güncel bir uygulama.

FİYATI: ÜCRETSİZ

https://apps.apple.com/tr/app/habitminder/id1253577148?l=tr

En iyi diyet uygulamaları iPhone: Alışkanlıklarınızı zamanlayın!

Lifesum: Diet & Macro Tracker

Başarılı bir diyet uygulamasıdır. Fakat pek çok özelliği ücretli olarak kullanılabilir. Profesyonel uygulamala arayanlar için tercih edilebilir. Fiyatları aylık ortalama 26.99 TL’den başlayan paketler ile sunulur. ÜCretsiz olarak belirli özellikler kullanılabilir.

FİYATI: 26.99 TL

https://apps.apple.com/us/app/lifesum-diet-macro-tracker/id286906691

Lifesum: Diet & Macro Tracker - Overview - Apple App Store - US

Mazz10.com‘da en iyi diyet uygulamalarını listeledik. Diğer içerikler:

Bedava Exxen nasıl izlenir? Bedava Exxen izlemenin yolları

İş Kurmak İstiyorum

Twitter ve Facebook Adresimiz