Diablo 2: Bugün Lansman İçin Dirildi:
September 24, 2021

Diablo 2 ve onun Lord of Destruction genişleme paketinin yeniden düzenlenmiş versiyonu olan Diablo 2: Resurrected, bugün Battle.net üzerinden Windows PC’de ve ilk kez konsollarda—Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve Nintendo Switch, 20:30 IST’de.

20 yıldan uzun bir süre önce piyasaya sürülen orijinal aksiyon RPG’si Resurrected ile, en yeni oyun donanımından yararlanacak modern görseller ve ses ile remaster muamelesi gördü. Oyun, yukarıda belirtilen tüm platformlarda bağımsız bir başlık olarak veya Diablo II: Resurrected, Diablo III, the Reaper of Souls genişlemesi, Rise of the Necromancer paketi ile birlikte gelen Diablo Prime Evil Collection’ın bir parçası olarak önceden satın alınabilir. özel Diablo III kozmetik ürünleri. Oyun ayrıca çapraz ilerlemeyi ve nesiller arası oyunu destekler. Oyunun sinematik fragmanına göz atabilirsiniz…

Diablo 2 Resurrected: Yeniden düzenlenmiş versiyonun özel özellikleri

Sanctuary dünyası grafik olarak elden geçirildi ve artık uyumlu bir makineyle 4K çözünürlükte keşfedilebilir. Orijinal 2B hareketli grafik tabanlı modellere ayrıca 3B fiziksel tabanlı işleme verilmiştir. Yeni animasyonlar, dinamik aydınlatma, yeni dokular ve geliştirilmiş görsel efektler olacak. Orijinal oyun sinematiğinin 27 dakikası tamamen yeniden yapıldı. Ses ayrıca uyumlu cihazlarla Dolby Surround 7.1 ses ile bir remaster alır.

Otomatik altın alma ve ‘Envanterden Otomatik Doldurma Kemeri’ kısayol tuşu, daha hızlı iletişim için ifade tekerleği, NPC tebrik altyazıları dahil değiştirilebilir altyazılar, daha büyük yazı tipi boyutları, renk körü modları, özelleştirilebilir gibi bazı erişilebilirlik odaklı iyileştirmeler de yapılmıştır. harita opaklığı, ses kanalları arasında ses ayarı, ‘Etkileşim’ gibi yeni bağlanabilir beceriler ve denetleyiciler için sol ve sağ çubuk işlevlerini değiştirme yeteneği ve daha fazlasını içeren daha fazla anahtar bağlama seçeneği.

Twitter ve Facebook Adresimiz