Cristiano Ronaldo değişikliğin ardından büyük öfkelendi
January 20, 2022

Premier Lig’in son maçında Manchester United, Brentford’u 3-1 mağlup etti. Maçın 71. dakikasında Cristiano Ronaldo oyundan çekilince, galibiyet öfke patlamasını ifade etmesine engel olmadı.


Dün akşam maçı Manchester United kazandı. Ancak Perşembe günkü İngiliz basınında yapılan konuşmaların çoğu Kırmızı Şeytanların başarısı hakkında değildi. Başarıyı damgalayan sahneyle ilgiliydi. 71. dakikada Teknik adam Ralph Rangnik, Manchester’ın 2-0 öne geçtiği dakikalarda Cristiano Ronaldo (CR7)’yu oyundan aldı. Ayrılırken Portekizli baktı ve bazı kızgın sözler mırıldandı. Ardından takım arkadaşlarıyla yedek kulübesine girerken üstünü yere fırlattı, ardından merdivenlere oturdu.

Cristiano Ronaldo için Ranknick yorumu

Bu trajedi, Ralph Ranknick taktik seçimini Ronaldo’ya açıklamaya çalıştığı sürece sürdü. Tartışma o kadar yoğundu ki ikisi de Rashford’un Mancunius’unun üçüncü golünü kutlamadı. 

Kırmızı Şeytanların Premier Lig’deki 7. sıradaki karmaşık sezonundan bir sahne, Atletico de Madrid’e karşı Şampiyonlar Ligi eleme turuna katılmaya hak kazanıyor. Soyunma odasındaki gerginlik söylentileri son haftalarda çok yaygındı ve bir Ronaldo özellikle takım arkadaşlarının profesyonellik eksikliğini ve kulübün hırs eksikliğini suçladı.

Günün gelişmelerini ‘Twitter’, ‘Telegram‘ ve ‘Facebook’ adreslerimizden takip edebilirsiniz.