Coinbase Cüzdanı, Avalanche İçin İşlemleri Açtı
May 26, 2022

Avalanche C-Chain, artık işlem yapmak için için daha uygun olacak birden fazla token barındırıyor. Coinbase, cüzdanlarının Avalanche C-Chain işlemlerini destekleyeceğini duyurdu. Coinbase cüzdanınızı Avalanche ağının en büyük merkezsiz borsası “Trader Joe” ile entegre edip daha kolay ve verimli işlemler yapabilirsiniz. Genişleme sayesinde Coinbase cüzdanlarına doğrudan DEX işlemleri için BNBChain varlıkları da ekleniyor.

Coinbase, Avalanche işlemlerini genişletti

Trader Joe, 457 milyon dolardan fazla kilitli değere ev sahipliği yapıyor ve Avalanche C-Chain’deki en büyük ikinci ve en etkili uygulama. Borsa, yeni başlatılan tokenler için likidite ayarlamak için algoritmik ticaret kullanır. C-Chain etkinliği, yoğun günlerde 800 binden fazla aktif günlük cüzdana kolayca ulaşabilir.

Avalanche C-Chain, Play Crabada‘nın en belirgin olduğu küçük bir P2E oyunları listesinin anahtarıdır. Crabada yeni bir alt ağ olan Swimmer Network kullanıyor olsa da, yerel token’leri TUS ve CRA, Avalanche C-Chain’de kullanılabilir ve muhtemelen takas edilebilir.

Yeni cüzdan içi takas erişimi, TimeShuffle gibi gelecekteki oyun geliştirmeleri için daha uygun olacaktır. Yaklaşan Step.App ayrıca Avalanche C-Chain’de başlayacak.

Avalanche ağı yakın zamanda büyüme eğilimi gösteren 3 milyondan fazla aktif cüzdan kaydetti. AVAX yaklaşık 30 dolarlık bir fiyatla ayakta kalmayı başarırken, C-Chain birden fazla merkezi olmayan proje ve uygulamaya ev sahipliği yapıyor.

Ticaret ve takas, dolara sabitlenmiş kripto paraların, USDT ve USDC’nin doğrudan yerel olarak barındırılmasıyla daha kolay hale getirilir.

Bu varlıklar, daha öngörülebilir bir deneyime ve oyunlardan veya NFT’den para çekmek için bir araca izin verir. Yerel varlıklar, takas yapmak için cüzdanı terk etmeye ve varlıkları bir borsada taşımaya gerek olmadığı anlamına gelir.

Avalanche NFT artık alt ağlarda kullanılabilir

Avalanche C-Chain ayrıca koleksiyonların ve oyunların parçası olarak giderek artan sayıda NFT ürününe sahiptir. Son zamanlarda, Avalanche NFT izleyici ayrıca Crab NFT’ler gibi alt ağlardan öğeler ekledi. 

Bu araç, kullanıcıların son aktivite, taban fiyat ve bitmiş satışlarla birlikte NFT pazarlarının genel performansını izlemesine olanak tanır. NFT satışlarının sağlığı, bir oyunun performansı ve zaman içindeki ilgisi hakkında daha fazla bilgi verebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!