Çıkmadan Önce FIFA 22'yi Nasıl Oynayabileceğiniz
September 24, 2021

FIFA 22 1 Ekim’de çıkıyor ve o tarihe gelmemize daha bir haftadan fazla var ama futbol simülatörünü oynamak için sabırsızlanıyorsanız, 22 Eylül’den, yani bugünden itibaren oyunun kilidini açmanın bir yolu var. EA Play aboneliği yardımıyla. Oyunun EA Play denemesi aboneler için başlatıldı, ancak yalnızca 10 saat oynayabilirsiniz. Oyunu satın alırsanız, erken erişim döneminde kaydettiğiniz ilerleme ve kilidi açılan başarılar korunur.

Oyuna PC ve konsollarda EA Play üzerinden erişebilirsiniz. EA Play üyeliği ile birlikte geldiği için Xbox Game Pass Ultimate aboneliği olanlar da oyuna erişebilir.

FIFA 22, oyunun animasyonlarının daha akıcı ve gerçekçi görünmesini sağlamak için HyperMotion teknolojisiyle birlikte gelir. EA, 22 profesyonel futbolcu üzerinde hareket yakalama gerçekleştirdiğini ve gerçek zamanlı olarak animasyonlar oluşturmak için 8,7 milyondan fazla kareden makine öğrenimi kullandığını söylüyor. HyperMotion yalnızca PS5, Xbox Series X|S ve Stadia’da mevcut olacak.

Çıkmadan Önce FIFA 22'yi Nasıl Oynayabileceğiniz

FIFA 22 oyna

FIFA 22, 1 Ekim’de PS5, PS4, Xbox Series X|S, Xbox One, PC ve Stadia için çıkacak.Oyunu PC’de Origin ve Steam üzerinden de satın alabileceksiniz. Nintendo Switch geride kalmıyor ve EA, oyun konsolu için bir “Legacy Edition” getirecek.

Oyunu ön sipariş verirseniz, Takas Edilemez Oyuncu Öğesi, 4 gün erken erişim, 4600 FIFA puanı, 1. Haftanın Takımı Oyuncusu öğesi, Kylian Mbappé Kiralık öğesi, FUT Ambassador Kiralık Oyuncu Seçimi ve Kariyer Modu Yerli Yeteneği alacaksınız.

Twitter ve Facebook Adresimiz