Cardano, Web3 Metaverse oyunu Cardalonia ile ortaklığını duyurdu!
April 20, 2022

Hedgespur, yakın gelecekte içerik oluşturucular için bir gelir paylaşım platformu olarak hizmet edecek bir Cardano Web3 Metaverse oyunu olan Cardalonia ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu.

Oyuncuların Cardano blok zincirinde oyun deneyimlerini yaratabilecekleri, sahip olabilecekleri ve takas edebilecekleri orta çağ temalı bir sanal dünya olan Cardsonia, kurucular ve geliştiriciler için bir web3 odak hızlandırıcısı olan Hedgespur ile stratejik bir ortaklığa girdi. NFT’ler ve GameFi manzaraları oluşturan kurucular ve geliştiriciler için web3 odak hızlandırıcılarında uzmanlaşmıştır.

JOHNSTON Edison tarafından geliştirilen blockchain hızlandırıcı, yenilikçilere fikirlerini başarılı bir şekilde başlatmak için ihtiyaç duydukları tavsiye ve ağ pazarlamasını sağlayan ilk özel Web3 ve Metaverse hızlandırıcılarından biridir.

Hedgespur LTD’nin Merkezi Olmayan Bağlı Kuruluşu olan HedgeDAO, Cardalonia ile stratejik bir işbirliği içinde bir anlaşma imzaladı.

Cardano, Web3 Metaverse oyunu Cardalonia ile ortaklığını duyurdu!

HedgeDAO’nun yaratıcılarından biri olan Pippa May, son stratejik ortaklığa ilişkin heyecanını dile getirerek, “Bu stratejik ortaklıktan son derece heyecanlıyız çünkü her iki platforma da potansiyel büyüme getirecek çünkü yeniliğin kilidini açacağız ve P2E’nin toplu olarak benimsenmesini teşvik edeceğiz. Blok zinciri oyunları.”

İşbirliği, her iki organizasyonun da benzersiz proje özellikleri ve teknolojisi oluşturmasını sağlarken aynı zamanda ekip becerilerini de paylaşmasını sağlayacaktır.

Hedgespur ile olan bu ilişki, blockchain oyunlarının geleceğinin gelişmesinde bir adım önde olduğunu gösterdiğinden bizim için özellikle heyecan verici” diyor şirket. Cardalonia’nın İcra Kurulu Başkanı Alice Sand, düşüncelerini paylaştı.

İçerikler TwitterTelegramFacebook ve Mazz10.com‘da yayınlanmaktadır.