Cardano, Bomba Metaverse Projesini Piyasa Sürdü!
May 23, 2022

Bir Cardano metaverse projesi olan Cardalonia, 20 Mayıs Cardanodaily’de ilk harici AMA’sına ev sahipliği yapacağını duyurmaktan heyecan duyuyor.

Cardalonia, kullanıcıların Cardano blockchain kullanarak kendi deneyimlerini oluşturabilecekleri, sahiplenebilecekleri ve kişiselleştirebilecekleri, tamamen merkezi olmayan ve tamamen yapılandırılabilir bir sanal ortamdır. Cardano Vakfı tarafından geliştirilmiştir.

Güvenilirliği ile tanınan Cardano ekosistemini kullanarak, kullanıcıların kazanmalarına, yaratmalarına, sosyalleşmelerine, oynamalarına, ticaret yapmalarına ve diğer pek çok aktiviteye katılmalarına izin vererek Metaverse’de yaratıcılığın kilidini açacak bir 3D merkezi olmayan oyun metaverse istiyor. Ayrıca Cardano’nun sanal bir dünya bu hedefe doğru önemli bir adım olacak.

Klanlar Cardalonia’nın yapı taşlarıdır ve oyuna katılmak isteyen oyuncuların bunu yapabilmek için mevcut bir klana katılmaları gerekir.

Oyuncuların, kripto ve kripto dışı hayranların Cardalonia’da yer almasına izin verecek yardımcı program tokeni olan Lonia’ya sahip olmaları gerekir. Lonia olmadan, oyuncular Land satın alamaz, bir Klana katılamaz veya Cardalonia’nın sunduğu mükemmel muameleyi deneyimleyemez.

LONIA Staking zaten mümkün, yani kullanıcılar token stake edebilir ve her dönemin başında ödül toplamaya başlayabilir. Bu, ADA’yı bir stake havuzuna stake etmekle aynı şekilde çalışır.

Cardano Blockchain’in en çekici yönlerinden biri, APY oranlarını belirleyen Cardalonia’nın çekiciliğidir.
Cardanodaily, özel konuklar Vasil Air, Cardalonia CTO’su ve Danney Velazquez ile AMA segmentine ev sahipliği yapacak. Katılımcılara teşekkür etmek ve ödüllendirmek için yüz dolarlık BUSD hediye edilecektir.

AMA oturumları, potansiyel yatırımcıların Cardalonia ekibinin yanı sıra şirketin hedefi ve gelecek planı hakkında daha fazla bilgi edinme şansıdır.

Cardalonia, kullanıcılarına yaratıcı dostu ve benzersiz bir oyuna katılırken Cardano’da deneyim kazanma konusunda benzersiz bir fırsat sunuyor. Cardano yerel tokeni LONIA, sonunda piyasaya sürüldüğünde Cardalonia Ekosistemi için Yönetim Tokeni olarak hizmet edecek.

Cardalonia ekibi, önümüzdeki haftalarda kamuoyuna açıklanacak olan, çevre dostu ve uygun maliyetli bir kamu hizmeti için bir tasarım geliştirmede başarılı oldu.

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.