Bu P2E ve metaverse şirketi dev yatırımı duyurdu!
February 21, 2022

P2E ve metaverse ekonomisi inşa etmeyi amaçlayan Animoca Brands’in ivmesi inanılmaz. Son gelişmelerde, motor sporları oyunları konusunda uzmanlaşmış bağımsız bir oyun firması olan Grease Monkey Games’i satın aldıklarını duyurdular.

Grease Monkey Games, 2013 yılında Honda, Nissan, General Motors ve Toyota gibi çok uluslu otomobil üreticileri için bir sözleşme geliştiricisi olarak başladı. 2014 yılında Torque Burnout ve Torque Drift gibi kendi oyunlarını üretmeye başladılar. Yalnızca bu iki oyunun mobil ve masaüstünde 45 milyon indirmesi var. Stüdyo, lisanslı otomotiv üreticilerinden oluşan geniş bir portföye sahip ve meşru markalar ve otomobillerle ürünler yaratmalarına olanak tanır.

Stüdyo, bu satın alma sonucunda mevcut ve gelecek projelerini geliştirmeye devam edecek. Şu anda Unreal Engine 5’i kullanan büyük ölçekli bir çapraz platform yarış oyunu üzerinde çalışıyorlar. Animoca Brands’ın da dahil olmasıyla birlikte, stüdyonun şimdiki ve gelecekteki sürümlerinde NFT’lerin ve oyna-kazan öğelerinin sunulacağı tahmin ediliyor.

Ek okumaFütüristik metaverse at yarışı: Oyna-kazan (P2E) “Pegaxy” ne kadar kazandırıyor?

Torque Drift ve Torque Burnout için toplam indirme 45 milyon

Animoca Brands, REVV Motorsport ekosistemi sayesinde motor sporları oyunlarında zaten çok bilgili ve bu yeni satın alma, halihazırda imrenilen Formula 1 ve MotoGP lisanslarına araba lisansı ekleyerek şüphesiz REVV Racing oyunlarını geliştirecek.

AAA oyunları oluşturma konusunda uzmanlığa sahip ve açık metaverse ve daha özel olarak kendi REVV Motorsport’umuz için vizyonumuzu paylaşan bir stüdyo olan Grease Monkey Games, Animoca Brands’e katıldı. Grease Monkey Games, eğlenceli oyun koleksiyonumuzu genişletmekle kalmaz, aynı zamanda geliştirme becerilerimizi de geliştirir.

Yat Siu – Animoca Brands’in kurucu ortağı

Animoca Brands’in Twitter hesabı.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.

Twitter