Brawl Stars Ücretsiz Oyna
June 29, 2021

Brawl Stars akıllı telefonlar üzerinden 2021’in bomba oyunları arasında yer alıyor. Grafiklerin ve oynanışının güzelliği bir yana Brawl Stars’ın ücretsiz olmasıyla beraber güvenli şekilde indirilmesi de mümkün. Kendine has karakterleri ve arenasıyla Brawl Star, MOBA tarzı oyun seveler için yeni bir soluk olacak. Şimdi gelin son zamanların en gözde oyununu nasıl ücretsiz oynayabileceğimize hızlıca göz atalım.

Brawl Stars Ücretsiz Oyna
Brawl Stars Ücretsiz Oyna

Karakterler

Mobil oyundaki akıllı karakterlerin kategorileri şu şekilde:

Brawl Stars Karakterleri

  • Yaygın karakterler: 11 adet
  • Nadir karakterler: 4 adet
  • Aşırı nadir karakterler: 5 adet
  • Epik karakterler: 7 adet
  • Mistik karakterler: 7 adet
  • Efsanevi karakterler: 5 adet
  • Kromatik karakterler: 5 adet

En sık kullanılan karakterler ise  Shelly, Colt, 8-Bit, Nita, Emz, Brock, Jessie, Bo, Dynamike, Tick ve Bull.

Genel olarak her MOBA oyununda aşina olduğumuz gibi, Brawl Stars’da da farklı roller mevcut. Oyuncular bu rollere göre seçin yapıp kendi oyun tarzlarını belirliyorlar. Bu nedenle iyi bir takım oyunu için kesinlikle güzel bir takım kompozisyonu kurmalısınız.

Brawl Stars Ücretsiz Oyna
Brawl Stars Ücretsiz Oyna

Brawl Stars Nasıl İndirilir?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere Brawl Star oyunu tamamen ücretsiz. Aynı zamanda akıllı telefonlara Google Play Store veya Apple Store üzerinden hızlıca indirebilirsiniz. İndirme işleminden sonra kısa bir kayıt aşamasından sonra oyuna başlamaya hazır olursunuz.

Brawl Stars’ı Google Play Store’dan indirmek için buraya tıklayın.

iOS-Apple sahipleri Apple Store’dan Brawl Stars indirmek için buraya tıklayabilirler.

İndirmeleri oyun mağazalarından yaptığınıza emin olun, oyunun orijinal versiyonu ücretsiz olarak kendi internet sitesinden yayınlanmaktadır.

Son olarak, “internetten para kazanmak” için hazırladığımız makalelere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Freelancer ne demek? Bionluk nedir? Ve döviz üzerinden nasıl para kazanılır? Gibi konuları merak ediyorsanız, makeleleri incelemenizi mutlaka öneririz.