Blockchain FPS Oyunu
August 21, 2022

Web3 zombi hayatta kalma rekorları kıran Undead Blocks’un yaratıcıları Wagyu Games, bugün Ethereum blockchainde sektör lideri L2 ölçekleme çözümü olan Immutable X ile stratejik bir ortaklık duyurdu. Yeni nesil blockchain FPS oyunu için hazırlıklar sürüyor.

Wagyu Games, FPS oyuncularına hayatlarında ilk kez silahlarına ve karakter görünümlerine gerçekten sahip olmaları için güç vermeye devam ederken, biz de dünyanın önde gelen gazsız ZK-Rollup çözümü Immutable ile ölçeklendireceğiz. Immutable’ın her şeyden önce eğlence değerine odaklanması, PC, Mac ve mobil oyuncular için önde gelen Web3 FPS oyun stüdyosu olma stratejik vizyonumuzla yakından örtüşüyor.

Wagyu Games İcra Direktörü Grant Haseley

Ben sadece bir oyuncuyum, bu benim için ne anlama geliyor?

Ethereum blok zincirindeki NFT sahipleri için en büyük hayal kırıklığı noktası, her işlem için ödenmesi gereken gaz ücretidir. L2 ölçekleme çözümleri, ana Ethereum blok zincirinden işlem işlemlerini gerçekleştirir ancak yine de işlem verilerini katman 1’e gönderir. ZK-toplamaları blok zincirinin bütünlüğünü sağlar, ancak bu sinir bozucu gaz ücretlerini ortadan kaldırır ve geliştiricilerin işlemleri ölçeklendirmesine olanak tanır.

Neden diğer L2 ölçekleme çözümlerine kıyasla IMX?

Wagyu Games, diğer L2 platformlarıyla yapılan görüşmelerden sonra, IMX’in her şeyden önce oyuna öncelik verdiğini söylüyor. Illuvium, Guild of Guardians ve Gods Unchained saflarına katılan Wagyu Games, stratejik bir oyuncu güçlendirme ittifakı oluşturmak için IMX ve ekosistemlerindeki diğer oyunlarla olan ilişkimizi genişletmeyi dört gözle bekliyor.

Ek olarak, IMX cüzdan UX, entegre kredi kartı ödemesi ve ölçeklendirmek için oluşturulmuş karbon nötr bir çözümle oyuncular için oluşturulmuştur.

Blockchain FPS Oyunu için NFT Silah Görünümleri

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.