BixBCoin metaverse planlarını açıkladı
February 28, 2022

BixBCoin, “Metabix” girişimi ile metaverse sektörüne katılma niyetini dile getirdi. Bu, BixBCoin’in Samsung ve Nike gibi geleneksel kaynaklardan çok fazla ilgi ve fon alan metaverse’e ilk girişi olacak.

Kripto para birimi BixBcoin (BIXB), kendi blockchain’ine sahip eşler arası bir kripto para birimi. MRM Group, Proof-of-Work (PoW) madenciliğine dayanan fikir birliği mekanizmasını kullanarak 2020’nin ilk çeyreğinde BIXB’yi tanıttı. Piyasa sadece 3.000.000 BIXB olacak. Bu arzın Hotbit gibi saygın borsalarda mevcut olduğunu belirtmekte fayda var.

BixBCoin kısa sürede kendi metaverse’lerini yaratmayı hedefleyen en önde gelen projelerden biri haline geldi. Metaverse fikrinin popülaritesi ve BIXB’nin sicili göz önüne alındığında, Metabix’in potansiyeli de göz önünde bulundurulmalı.

BIXB metaverse’de yayına girmek üzere. İnsanlara neredeyse sonsuz bir deneyimi benzersiz bir şekilde sunmayı amaçlıyor. BixBCoin Twitter hesabından yaptığı açılamada BIXB topluluğunun, duyurular ve Metabix’te bekleyen muhteşem dünya ile heyecanlanacağını söyledi.

Metaverse sektörünün önemi artıyor

BixBCoin, metaverse piyasasında ortaya çıkan kripto para birimiyle ilgili ilk girişim değil. Sandbox (SAND), Axie Infinity (AXS) ve Decentraland (MANA), metaverse’e adım atan ve kayda değer başarılar elde eden sektördeki tanınmış markalardan sadece birkaçı.

Sonuç olarak, BIXB Metaverse benzer başarı seviyeleri elde etmeye çalışacak; BIXB geleceği şekillendirmede rol oynayacak ve destekçileri bu yenilikçi projeye katılmanın heyecanını gösterdi.

Onooks (OOKS) nedir?

Ayrıca, kripto para birimleri ve NFT’ler, kullanıcıların çeşitli şeyleri satın almalarını, satmalarını ve takas etmelerini ve ayrıca istenirse bunları gerçek dünya para birimine dönüştürmelerini sağladıkları için metaverse’de önemli bir rol oynar. Sonuç olarak, BIXB token Metabix’in uzun vadeli başarısını belirlemede kritik olacak.

BIXBCOIN (BIXB) neler vaat ediyor?

BixB, tüm işlemleri bir eşler arası depolayan merkezi olmayan bir “ledger”, yani bir kayıt defteridir. BixB kripto para ağı, herhangi bir blockchain üzerinde karmaşık akıllı sözleşmeler için dayanıklı girdiler ve çıktılar sağlamayı amaçlar. BixBcoin, hizmetlerin herhangi bir aracı üçüncü kişiye ihtiyaç duymadan kullanıcılara otomatik olarak sunulduğu bir elektronik nakit türüdür. BixBcoin ağı aracıları siler ve işlemler eşler arası (P2P) gerçekleştirilir.

Bu e-para ile alışveriş yapabilir, online sipariş verebilir, para transferi yapabilir veya bunu bir yatırım olarak değerlendirebilirsiniz.

BIXBCOIN BIXB fiyatı

BIXBCOIN (BIXB) fiyatı yukarıdaki duyuruların etkisiyle son günlerde yükselişe geçti. CoinMarketCap verilerine göre, Mayıs ayında ulaştığı zirve fiyatı 186.29 doların %82.33 altında işlem görüyor. Son 24 saat içinde %15’den fazla değer kazanan BIXBCOIN 39.42 dolardan işlem görüyor.

İçerikler TwitterTelegramFacebook ve Mazz10.com‘da yayınlanmaktadır.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.