March 13, 2022

Bir metaverse yüksek lisans derecesi, Viyana’da önde gelen bir yönetim okulu olan WU Executive Academy tarafından bir EdTech firması olan Tomorrow’s Education ile işbirliği içinde verilecek.

Metaverse girişimleri, Facebook gibi teknoloji devlerinin bir sonraki dünya olarak bahse girmeye başlamasıyla giderek daha popüler hale geliyor. Bu yılın başlarında, işletme okulu dekanları Metaverse’in 2022 yılına kadar eğitim üzerinde önemli bir etkisi olacağını tahmin etmişti.

2022 takip edilecek en iyi 10 metaverse projesi

WU Yönetici Akademisi ve Yarının Eğitimi, okulun en modern Metaverse kampüsü aracılığıyla uzaktan tamamlanabilecek bir dizi son teknoloji derece sunarak eğitimi dönüştürmeyi amaçlıyor.

Sürdürülebilir Girişimcilik ve Teknolojide Profesyonel Bilim Ustası (SET), ilk kohortunu henüz kabul etmiş olan, başlatılan ilk programdır. Dünyanın her yerinden bir miktar mesleki deneyime sahip olan ve girişimcilik ve teknolojik yeteneklerini geliştirirken sürdürülebilirlik alanında kariyer başlatmak isteyen lisans öğrencileri içindir.

Programın son derece uyarlanabilir tasarımı sayesinde öğrenciler, bir internet uygulaması aracılığıyla erişilebilen okulun metaverse kampüsünde kendi hızlarında öğrenebilirler.

Tomorrow University of Applied Sciences’ın bir yan kuruluşu olan Tomorrow’s Education’ın CEO’su ve kurucu ortağı Christian Rebernik, “Sürekli çevrimiçi toplantı odaları, etkinlik alanları ve etkinlikler oluyor” diyor.

markalar neden metaverse ve NFT piyasasına yatırım yapıyor?

“Öğrenciler istedikleri gibi gelip gitmekte özgürler” diyor. “Her an bağlantı kurabilir ve ağ kurabilir ve derslerini tartışmak için öğretim görevlileri veya akademisyenlerle buluşabilirler.” Ayrıca, Christian, “ilgi ve yeteneklerine dayalı olarak kendi öğrenme rotalarını seçerek”, “çok kritik küresel ve yerel sorunlara cevaplar üretebileceklerini” savunuyor.

Kurslar, sorumlu liderlik esnekliği eğitiminden ulus ötesi düşünmeye, makine öğrenimi ve girişimci finansmana kadar her şeyi kapsar. SET ayrıca öğrenci ağ oturumları ve endüstri liderliğindeki sunumlar da dahil olmak üzere bir dizi ders dışı etkinlik sağlar. BMW ve N26 ürün ve inovasyon uzmanları önceki konuşmacılar arasındaydı.

İçerikler TwitterTelegramFacebook ve Mazz10.com‘da yayınlanmaktadır.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.