Amazon
September 26, 2021

Bir sonraki Amazon Echo hoparlörleriniz duvara monte edilebilir… Bloomberg tarafından hazırlanan bir rapora göre şirket, duvara yerleştirilebilen veya bir stand kullanılarak masaya yerleştirilebilen 15 inçlik bir Echo cihazı üzerinde çalışıyor. Yaklaşan cihaz, Bloomberg tarafından görülen dahili belgelerin önerdiği gibi ‘Hoya’ olarak kodlandı.

E-perakendeci şu anda çok çeşitli Yankı hoparlörleri sunmaktadır. Bunlara birinci sınıf Echo Studio akıllı hoparlörler, kompakt ve uygun fiyatlı Echo Dot hoparlörler, akıllı ekranlı Echo Show hoparlörler ve tak ve çalıştır Echo Flex dahildir. Hoparlörler, kişinin tercihine göre evin herhangi bir yerine yerleştirilebilir – oturma odası, mutfak veya yatak odası.

Amazon’un Echo hoparlörde şimdiye kadarki en büyük ekranı

Bloomberg raporuna göre yaklaşmakta olan Echo cihazının 15 inç büyüklüğünde bir ekranla gelmesi bekleniyor. Bu gerçekleşirse, kod adı Hoya olan cihaz, şirketin şimdiye kadarki bir Echo cihazında şimdiye kadarki en büyük ekran boyutu olacak. Şu anda Amazon, ekranlı cihazlar sunuyor, ancak hiçbiri 15 inç kadar büyük değil. Echo Show 10, 10.1 inçlik ekrana sahip şimdiye kadarki en büyük ekran.

Amazon

Amazon bir ev robotu başlatabilir

Bloomberg raporu, çevrim içi ticaret platformunun bu yıl ana Echo hoparlör serisini gözden geçirmeyebileceğini söylüyor. 2022’de büyük güncellemeler bekleniyor. Ancak şirket, kod adı Vesta olan bir ev robotu da içeren birkaç başka ürün üzerinde çalışıyor. Şirketin üzerinde çalıştığı bildirilen bir diğer önemli cihaz ise Amazon ses çubuğu. Kod adı Harmony ve 5MP ön kameraya sahip olduğu söyleniyor. Cihaz, kullanıcıların akıllı TV’lerinden görüntülü arama yapmasına izin verebilir. Amazon’un ayrıca bir akıllı telefona ihtiyaç duymadan Alexa’yı araçlara yerleştirmek için otomobil üreticileriyle birlikte çalıştığı söyleniyor.

Bu arada, Oppo kısa süre önce F19S akıllı telefonunu 27 Eylül’de Hindistan’da piyasaya süreceğini duyurdu. Şimdi şirket, aynı tarihte Reno6 Pro 5G Diwali Edition’ı piyasaya sürmeyi planlıyor. Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz…

Oyuncular: CS GO Operation Riptide Geliyor: Yeni Haritalar, Görevler, Ajanlar ve Fazlası

Sosyal medya kullanıcıları: Instagram iPad Kullanıcılarına Kötü Haberi Duyurdu

Teknoloji haberleri: Samsung, Yeni Bir Laptop Çağı İçin Seri Üretme Başladı

Twitter ve Facebook Adresimiz