Alpha League Racing
June 1, 2022

Blockchain oyunları yarış, kart, MMORPG, strateji ve RPG’ye uzanan geniş bir yelpazeye sahip. Örneğin Pegaxy, gelişme dayalı bir at yarışı oyunu ve oyun oynarken aynı zaman kripto para olarak ödül kazandırıyor. Bu yazıda mercek altına alacağımız Alpha League Racing ise Solana tabanlı bir P2E yarış oyunu.

Alpha League Racing: Solana Tabanlı Yarış Oyunu Neler Sunuyor?

Alpha League Racing, Solana tabanlı trend NFT araba oyunlarından biridir. Oyun henüz DappRadar listesine giremedi ve NFT koleksiyonu Solana ağına özgü marketlerde dolaşıyor.

Alpha League, ilk piyasaya sürüldüğünden yaklaşık bir ay sonra trendlere girdi. Mint aşamasından sonra yeniden satış pazarına katılarak 0.25 SOL’e varan teklifler gördü. Oyuna katılabilmeniz için NFT sahibi olmanız gerekiyor. Yaklaşık 10 dolarlık SOL satın alarak Alphaverse’e ve yarış turnuvalarına katılabilirsiniz.

Oyunun kendi istatistiklerine göre, geçen haftaya piyasaya sürüldükten sonra 2.332 kullanıcı yarışlara katıldı. Şimdi bile 0.25 SOL mint ücretiyle turnuvalara katılabilirsiniz. SOL fiyatının 50 doların altında işlem gördüğü göz önüne alındığında Ethereum tabanlı oyunlara göre gayet ekonomik.

Oyunun ilk arabaları sadece 10.000 parça ile sınırlı kalacak. Phantom cüzdanı, Slope veya Solflare ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

https://twitter.com/ALeague_Racing/status/1526944290622083075

Alpha League ayrıca, yarış pistlerine daha özgün bir yaklaşımla, pist metaversine çeşitli araziler ekliyor. Oyun ayrıca garajlar için NFT satarak oyun ekonomisini güçlendiriyor.

Alpha League Racing için NFT mint Düşük SOL Fiyatlarıyla Erişilebilir Kalmaya Devam Ediyor

Alpha League Racing, REVV Racing ve kısmen Pegaxy ve diğer simüle edilmiş at pisti oyunlarını içeren simüle edilmiş yarış oyunlarının bir başka çeşididir. Yarışmada mümkün olduğunca çok oyuncu toplamak için kısa süreli turnuvalar düzenlenir. Şimdilik, yerel bir token duyurusu olmadan NFT ödüllerine ve SOL kazançlarına dayanıyor.

Alpha League Racing şu anda PvE modunda ve önümüzdeki aylarda çok oyunculu yarışlar bekleniyor. 

Turnuvalar

1.000 dolar ödüllü turnuvalar, oyunun yeniliğine rağmen oyuncularına önemli kazanç kapıları açabilir. Alpha League, nispeten erişilebilir bir ilk NFT satın alımıyla daha fazla yarış için büyüme ve potansiyel sunan, 2022’de izlenmesi gereken bir oyundur. İkincil piyasada, bazı otomobiller, Solana tabanlı marketlerde 0,07 SOL veya daha düşük olan mint fiyatlarının altında seyrediyor. Her şeyden önce kendi araştırmalarını yapmayı unutmayın.

SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.