Alien Worlds oyuncuları: TLM ödülleri geliyor
February 14, 2022

Alien Worlds, 5 milyondan fazla kullanıcı ve 10 milyon günlük oyun ile blockchain oyun listelerinin başında yer alıyor. Elbette oynanış, daha yeni çıkanlar kadar heyecan verici değil, ancak Alien Worlds her zaman eklenen yeni özellikler ve gelişen bir topluluk ile hala canlı ve iyi durumda.

Birincil oyun modlarının yanı sıra, dünyanın her yerinden oyuncular ittifaklar kurarak ve hatta Alien Worlds Metaverse’in altı gezegenine bakmak için koruyucular seçerek Alien Worlds topluluğu hala canlı.

Alien Worlds kısa süre önce Discord topluluğu üyelerine destekleri için teşekkür etmenin bir yolu olarak TLM (Trilium’un kripto para birimi) teklif edeceklerini duyurdu. Henüz topluluğa katılmamış bir Alien Worlds oyuncusuysanız, şimdi bunu yapmak için harika bir fırsat. Discord sunucularına katılın, arkadaşlarla tanışın ve bir Gezegeni yönetmeye yardımcı olmak için başkalarıyla işbirliği yapın.

Ekip, TLM ödüllerini vermek için bir Discord botu oluşturdu. Wax Cüzdanınızı bağlamanız ve hesabınızı doğrulamanız gerekiyor. Gönderilen her mesaj için ödüller alacaksınız ve bu ödüller doğrudan Wax blockchain’e iletilecek. Spam gönderenlerin bu yöntemden yararlanmaya çalışmamasını ve denetleme ekibinin olası herhangi bir kötüye kullanıma karşı dikkatli olmasını umalım.

Sosyal metaverse fikri

Alien World, bu duyuruyla birlikte bir sosyal metaverse oluşturma yolunda bir adım daha atıyor. Takım, oyunculara katılım için özel NFT’ler veya TLM ödeyen bir Metaversal Lore Stories Series’i zaten yürütüyor.

Alien Worlds’ün konusu ne?

Alien Worlds, oyuncuların araziye sahip olabileceği, alet ve silah kullanabileceği, avatarlarını kişiselleştirebileceği, nadir nesneler toplayabileceği ve minyonlarla savaşabileceği bir keşif ve madencilik oyunu. Oyun dünyası, oyuncuların kaynaklar ve değer için rekabet ettiği tamamen işlevsel bir ekonomiye sahip. Binance Smart Chain, oyuncuların TLM token kazanabileceği özel görevler ekledi. Ayrıca rekabetçi bir mod olan Thunderdome da mevcut olacak.

Trilium, oyun ortamındaki (TLM) oyuncular tarafından kazanılır. Wax, Ethereum ve Binance blockchain’leri birbirine bağlayan ve üçünün de ekonomilerinin bir araya gelmesini sağlayan bir kripto para birimidir. Madencilik, oyunculara daha iyi araçlar ve silahlar için harcayabilecekleri TLM verir. Oyuncular ayrıca arazi sahiplerinden kişiselleştirilmiş NFT’ler alabilirler.

TLM’yi bir gezegende paylaştırabilir ve yeterince büyük bir miktara sahip olduktan sonra, merkezi olmayan özerk organizasyonu veya DAO aracılığıyla gezegen seçimlerinde oy verebilirsiniz. Oyuncular ve gezegenler TLM için çeşitli cephelerde rekabet eder ve bu da hem rekabet hem de işbirliği ile sonuçlanır.


SORUMLULUK REDDİ: Mazz10.com içeriklerinin hiçbiri finansal tavsiye niteliğinde değildir: Oyna-Kazan (P2E) Haberleri, P2E oyun haberleri, güncelleme portalı, tartışma merkezi ve içerik/görüş/inceleme merkezi olmayı amaçlamaktadır. Lütfen herhangi bir NFT/Metaverse/P2E oyununa yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapın. Daha da iyisi, olası yatırımlarınız hakkında bilinçli bir duruş oluşturmak için meslekten birine danışın. Daha fazla bilgi, haber ve eğitim için Mazz.com‘u takip edebilirsiniz.

Twitter