5 Film Önerisi (Netflix)
September 28, 2021

Netflix, mevcut herhangi bir platformun en büyük arşivlerinden biri sayesinde harika bir film gecesi veya bir film maratonu için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. İster bir komedi, büyüleyici bir belgesel, isterse nabzınızı yükselten bir gerilim filmi arıyorsanız, Netflix sizin için hazır. Uzun bir yeni ve klasik film listesinin yanı sıra, yalnızca Netflix’te bulabileceğiniz birçok orijinal film de var. Tabii ki, bu kadar geniş bir kitaplık hangi filmin izleneceğine karar vermeyi zorlaştırabilir, bu yüzden şu anda Netflix’te bulunan 5 en iyi seçmece filmi derledik. Serinin devamı burada olacak. İyi seyirler…

Netflix: Army of the Dead (2021), Ölüler Ordusu

Zack Snyder’ın Dawn of the Dead yeniden çevrimiyle zombi türünü ilk kez ele almasından yaklaşık yirmi yıl sonra, Justice League film yapımcısı ölümsüz lejyonlar arasında geçen başka bir macerayla geri dönüyor. Bu sefer Dave Bautista (Guardians of the Galaxy), Las Vegas’ın derinliklerinde bir göreve liderlik etmek için işe alınan eski bir savaş kahramanını canlandırıyor – şimdi ete aç zombilerle dolu duvarlarla çevrili bir şehir. Topluluk kadrosu, diğerleri arasında Garret Dillahunt, Tig Notaro, Theo Rossi, Ella Purnell ve Omari Hardwick gibi bir dizi tanıdık yüzle dolu.

5 Film Önerisi (Netflix)

Misha and the Wolves (2021), Kurtlarla Yaşam

Tiger King’in Netflix’te mutlaka izlemeniz gereken başka bir vahşi belgeseli daha var. Film, Misha Defonseca’nın geniş çapta dolaşan 1997 tarihli anı kitabı Misha: Holokost Yıllarının Hatırasının yayınlanmasından sonra gerçekleşen geniş kapsamlı soruşturmayı anne babası için anlatıyor. Hikayenin vaktinden önce alacağı dönüşleri ve dönüşleri bilmemek en iyisidir, bu yüzden arkanıza yaslanın ve bu gerçek, kurgudan daha garip hikayenin ortaya çıkmasına izin verin. Hayal kırıklığına uğramayacaksın…

5 Film Önerisi (Netflix)

Netflix: I Care a Lot (2020)

Rosamund Pike, bu karanlık, hicivli gerilim filminde yaşlıların varlıklarını ele geçirmek için yasal koruyucu gibi davranan şeytani bir dolandırıcıyı canlandırıyor. Son kurbanının güçlü bir mafya patronunun annesi olduğu ortaya çıktığında, son derece kârlı dolandırıcılığı tehlikeli bir hal alır ve Pike’ın karakteri ile Peter Dinklage tarafından oynanan acımasız bir suçlu kral arasında ölümcül bir irade savaşına yol açar. Eiza González ve Dianne Wiest, eleştirmenlerden övgü alan ve Pike’ın performansıyla Altın Küre Ödülü’nü evine götürmesine yol açan filmde destekleyici roller oynuyor.

The Witcher: Nightmare of the Wolf (2021)

Canlı aksiyon The Witcher serisinin ön bölümü olan Nightmare of the Wolf, soruşturması dizinin karanlık fantezi dünyasının zaman çizelgesinde çok önemli bir ana yol açan küstah bir canavar avcısını takip ediyor. Film, The Legend of Korra, Voltron: Legendary Defender ve Kipo and the Age of Wonderbeasts gibi hit şovlardan sorumlu aynı stüdyo tarafından canlandırılmıştır. Wolf, The Witcher ile aynı izleyici kitlesini hedefleyen acımasız, kanlı bir maceradır. Theo James, Lara Pulver ve Graham McTavish, filmin kadrosuna seslerini veren önemli oyuncular arasında.


Untold: Crime and Penalties (2021), Perde Arkası: Suç ve İdamlar

Mafya bağları olan bir atık temizleme kralı, ikinci lig hokey takımını satın almaya ve genç oğlunu genel müdür ve başkan yapmaya karar verirse ne olur? Jimmy Galante, 2004 yılında Danbury Trashers’ı Connecticut’taki memleketine getirdiğinde ve 17 yaşındaki oğlu AJ’ye UHL genişleme takımını iki vahşi, kavga dolu sezon boyunca çalıştırdığında cevaplandı. Yaşlı Galante’yi hapse gönderen ve ekibi dağılmaya zorlayan devasa FBI baskını. Kısmen Slapshot, kısmen The Sopranos (Galante’nin Tony Soprano için gerçek dünyadan ilham aldığı söyleniyordu), Trashers’ın akıl almaz hikayesi neredeyse inanılmayacak kadar çılgın ama belgesel röportajlar ve arşiv görüntüleri ile dolu. ESPN, Trashers’ın kısa programından yayın yapıyor – bu, bu çılgın spor destanının ne kadar gerçek olduğunu gösteriyor.

Bu arada: Rastgelse İzleyeceğiniz 5 Netflix Film Önerisi

Twitter ve Facebook Adresimiz